Stropný ventilátor CasaFan AERODYNAMIX ECO 132 lesklý chróm - prírodné drevo

Značka: CasaFan
Kód produktu: 93132313
Dostupnosť: dostupný od augusta 2020

Stropný ventilátor so spätným chodom. Využijete ho nielen v letných mesiacoch na prirodzené ochladenie. V zimnom období šetrí náklady na vykurovanie, dochádza ku premiešaniu teplejšej hornej vrstvy vzduchu s chladnejšou dolnou vrstvou.

Akciová cena:399.00€
Pôvodná cena:415.00€
Ušetríte:16.00€
-+

Spýtajte sa na tento produkt

Chcem, aby táto otázka nebola publikovaná

Stropný ventilátor - alebo luster s ventilátorom - Aerodynamix ECO, šetrí energiu dvoma spôsobmi - v zime reverzným chodom** ktorý si nastavíte diaľkovým ovládaním, navyše je osadený EC/DC* motorom s mimoriadne nízkou spotrebou.


Má priemer 132 cm a týmto parametrom  vyhovuje do bežných miestností s rozlohou 20 - 25 m², navyše patrí do radu tzv. FLAT, čiže minimálna výška, v tomto prípade 29cm s osvetlením a 23cm bez osvetlenia. Naopak však je možnosť dokúpiť predlžovacie tyče v rôznych povrchových úpravách s dĺžkou 60cm alebo 120cm v prípade vysokých stropov, napr. v spoločenských miestnostiach.

Stropné ventilátory CasaFan Aerodynamix sa vyznačujú veľmi tichým chodom vďaka precíznemu povrchovému spracovaniu, sklonu čepelí a vďaka guľôčkovým ložiskám motora.

Záruka 25 rokov na motor...

*/EC motor - najmodernejší pohon stropného ventilátora. Elektronicky riadený bezkartáčový motor, veľmi úsporný, s dlhou životnosťou/

** reverzný chod sa používa v období vykurovania, účinne premiešava vzduch v miestnosti a tým šetrí náklady na vykurovanie až o 20%.

Je na vás či použijete osvetlenie alebo nasadíte zaslepovací kryt a ventilátor je bez osvetlenia - je to súčasť balenia. :-)parametre
plocha miestnosti m² 25
priemer ventilátora cm 132
Powered By OpenCart
Stropné ventilátory CasaFan - Hunter © 2020

Kontaktujte nás