Stropný ventilátor CasaFan AEROPLAN ECO 132 biela - orech

Stropný ventilátor CasaFan AEROPLAN ECO 132 biela - orech

Značka: CasaFan
Kód produktu: 313249
Dostupnosť: 7 dní

Stropný ventilátor so spätným chodom. Využijete ho nielen v letných mesiacoch na prirodzené ochladenie. V zimnom období šetrí náklady na vykurovanie, dochádza ku premiešaniu teplejšej hornej vrstvy vzduchu s chladnejšou dolnou vrstvou.

450.00€
-+

Spýtajte sa na tento produkt

Chcem, aby táto otázka nebola publikovaná

Stropný ventilátor - luster s ventilátorom - Aeroplan ECO, šetrí energiu dvoma spôsobmi - v zime reverzným chodom ktorý si nastavíte diaľkovým ovládaním, navyše je osadený elektromotorom s mimoriadne nízkou spotrebou. Reverzný chod je opak režimu "chladenia" - vzduchová hmota je nútená prúdiť od stropu popri stenách spolu s vrstvou teplého vzduchu ktorý sa počas vykurovania drží tesne pod stropom, premiešaním vrstiev vzduchu dochádza ku šetreniu nákladov na vykurovanie až o 20%. Prúdenie vzduchu je pritom nerušivé.

Má priemer 132 cm a týmto parametrom; vyhovuje do bežných miestností s rozlohou 20 - 25 m². Je možnosť dokúpiť predlžovacie tyče v rôznych povrchových úpravách s dĺžkou 60cm alebo 120cm v prípade vysokých stropov, napr. v spoločenských miestnostiach, alebo pri montáži na šikmý strop so sklonom do 16°

Stropné ventilátory CasaFan Aeroplan ECO sa vyznačujú veľmi tichým chodom.parametre
plocha miestnosti m² 25
priemer ventilátora cm 132
Powered By OpenCart
Stropné ventilátory CasaFan - Hunter © 2020

Kontaktujte nás